Πρόγραμμα 2018-19 Β΄ Εθνικής - 1ος όμιλος | Β΄ Γύρος

Β΄ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
3/2/2019 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  83-70
3/2/2019 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  84-88
3/2/2019 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ  75-58
3/2/2019 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  96-83
3/2/2019 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  81-70
3/2/2019 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ  81-75
3/2/2019 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  66-58
3/2/2019 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ  70-73
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/2/2019 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ  73-70
10/2/2019 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ  69-67
10/2/2019 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  51-63
10/2/2019 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ  81-77
10/2/2019 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  71-63
10/2/2019 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  74-85
10/2/2019 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  67-65
10/2/2019 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  83-73
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/2/2019 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  72-75
17/2/2019 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  63-73
17/2/2019 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ  74-63
17/2/2019 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  94-91
17/2/2019 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  71-66
17/2/2019 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ  68-58
17/2/2019 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  93-66
17/2/2019 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  53-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/2/2019 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  73-77
24/2/2019 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ  67-72
24/2/2019 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  70-56
24/2/2019 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 107-102
24/2/2019 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  72-64
24/2/2019 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ  80-83
24/2/2019 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  73-61
24/2/2019 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ  83-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
3/3/2019 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  73-59
3/3/2019 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  94-73
3/3/2019 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ  72-59
3/3/2019 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  76-73
3/3/2019 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  87-54
3/3/2019 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ  78-75
3/3/2019 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  53-62
3/3/2019 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ  87-85
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
9/3/2019 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  71-65
9/3/2019 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  65-75
9/3/2019 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  49-52
9/3/2019 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ  92-86
9/3/2019 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  78-64
9/3/2019 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ  81-78
9/3/2019 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ  62-67
9/3/2019 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  76-71
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/3/2019 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  83-62
17/3/2019 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  67-74
17/3/2019 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ  72-74
17/3/2019 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  74-72
17/3/2019 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  76-65
17/3/2019 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  80-76
17/3/2019 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ  82-76
17/3/2019 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ  86-76
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/3/2019 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  79-62
24/3/2019 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ  92-87
24/3/2019 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  72-77
24/3/2019 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ  82-76
24/3/2019 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  93-66
24/3/2019 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  85-82
24/3/2019 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  72-70
24/3/2019 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ  58-68
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/3/2019 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  77-58
31/3/2019 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  80-70
31/3/2019 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ  53-55
31/3/2019 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  83-84
31/3/2019 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  73-77 
31/3/2019 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ  60-66
31/3/2019 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ  83-67
31/3/2019 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  73-63
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
7/4/2019 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  62-75
7/4/2019 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ  62-79
7/4/2019 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  69-65
7/4/2019 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  82-63
7/4/2019 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ  90-80
7/4/2019 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  68-58
7/4/2019 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  66-71
7/4/2019 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  84-85
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/4/2019 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  70-53
14/4/2019 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  78-80
14/4/2019 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ  90-58
14/4/2019 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  81-69
14/4/2019 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ  83-86
14/4/2019 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ  79-73
14/4/2019 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  58-71
14/4/2019 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ  85-77
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/4/2019 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  92-67
21/4/2019 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  73-66
21/4/2019 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ  83-61
21/4/2019 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ  80-59
21/4/2019 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ  74-79
21/4/2019 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ  93-82
21/4/2019 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ  59-62
21/4/2019 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  69-79
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
5/5/2019 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  78-76
5/5/2019 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  63-54
5/5/2019 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  70-65
5/5/2019 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ  71-76
5/5/2019 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ  68-64
5/5/2019 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  89-79
5/5/2019 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ  83-84
5/5/2019 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  75-68
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/5/2019 17:00 Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ   93-53
12/5/2019 17:00 ΧΡ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ   78-79
12/5/2019 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ   93-78
12/5/2019 17:00 ΝΕΟ ΚΛ.ΑΓ.ΔΗΜΗΤ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ   73-71
12/5/2019 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ   63-67
12/5/2019 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ   66-64
12/5/2019 17:00 1ο ΚΛ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ   86-93
12/5/2019 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ   91-73
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/5/2019 17:00 ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  65-77
19/5/2019 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  81-75
19/5/2019 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ  66-76
19/5/2019 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ  82-60
19/5/2019 17:00 ΙΛΙΟΥ Β "Γ.ΚΑΚ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  79-69
19/5/2019 17:00 2ο ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ  93-95
19/5/2019 17:00 ΔΑΪΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ  79-81
19/5/2019 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ  106-96
TOP