οιακας ναυπλιου χορηγος

Πρόγραμμα Αγώνων 2015-2016 // Β΄ Γύρος

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/16 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 70-60
17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 63-70
17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 60-70
17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 78-72
17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 91-72
17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 82-67
17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 78-58
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/16 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 63-69
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 73-59
17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 79-61
17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 64-76
17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 66-60
15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 70-84
17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΚΑΟΚ Π. 59-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/02/16 17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 91-82
17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 67-72
17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 74-62
17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 80-59
17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 92-71
17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 58-68
17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΚΑΟΚ Π. 56-48
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/16 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 71-73
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 64-56
17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 64-55
17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 77-69
17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 78-77
17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 72-62
17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 99-91
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/02/16 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 78-54
17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 44-60
17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 60-59
17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 75-82
15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 87-54
17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΚΑΟΚ Π. 98-89
17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 70-72
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/16 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 57-76
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 67-66
17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 92-60
17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 62-52
17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 71-65
17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 49-61
17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 96-105
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/16 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 83-62
17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 51-75
15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 60-71
17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 70-65
17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΑΟΚ Π. 69-62
17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 73-67
17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 74-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/03/16 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 53-61
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 86-69
17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 89-78
17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 72-51
17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 66-65
17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 72-67
17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 83-67
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/16 15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 68-59
17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 68-79
17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 69-80
17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟΚ Π. 78-73
17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 51-73
17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 75-59
17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ (6/4)
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/16 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 51-64
17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 56-54
17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 70-74
17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 54-63
17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 79-64
17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 90-74
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/04/16 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 80-54
17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 76-69
17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΚΑΟΚ Π. 75-64
17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 66-62
17:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 94-86
17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 64-84
17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 64-63
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/04/16 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 57-71
17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 69-74
17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 61-67
17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 71-83
17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 99-93
17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 102-53
17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 57-79
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/04/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 0-0
17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΚΑΟΚ Π. 0-0
17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 0-0
17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 0-0
17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
17:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 0-0
17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 0-0

Πρόγραμμα Αγώνων 2015-2016 // Α΄ Γύρος

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/15 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΚΑΟΚ Π. 51-63
11/10/15 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 75-69
11/10/15 17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 69-59
11/10/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 88-86
11/10/15 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 62-60
11/10/15 15:30 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 76-63
11/10/15 17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 58-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/10/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 79-66
18/10/15 17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 79-63
18/10/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 55-76
18/10/15 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 74-68
18/10/15 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 83-80
18/10/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 58-48
18/10/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 76-46
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/10/15 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 63-51
25/10/15 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 87-71
25/10/15 17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 57-70
25/10/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 85-54
25/10/15 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 60-57
25/10/15 15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 87-57
25/10/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 70-41
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/11/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 79-74
01/11/15 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 76-69
01/11/15 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 77-70
01/11/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 76-78
01/11/15 17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 66-69
01/11/15 15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΚΑΟΚ Π. 46-63
01/11/15 17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 57-68
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/15 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 50-75
08/11/15 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 67-47
08/11/15 17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 73-79
08/11/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 70-47
08/11/15 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 67-60
08/11/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 76-47
08/11/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 76-74
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/15 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 70-52
15/11/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 64-78
15/11/15 17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 87-81
15/11/15 15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 60-69
15/11/15 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΚΑΟΚ Π. 76-65
15/11/15 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 74-68
15/11/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 71-62
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/11/15 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 58-69
22/11/15 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 71-57
22/11/15 17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 73-57
22/11/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 71-64
22/11/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 78-67
22/11/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 73-63
22/11/15 17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 72-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/11/15 17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 65-67
29/11/15 15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 66-85
29/11/15 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 72-71
29/11/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΚΑΟΚ Π. 83-58
29/11/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 80-58
29/11/15 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 70-64
29/11/15 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 83-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/12/15 18:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 79-88
06/12/15 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 83-66
06/12/15 17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 72-51
06/12/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 68-61
06/12/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 92-59
06/12/15 17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 83-74
06/12/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 67-52
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/12/15 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 55-53
13/12/15 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 74-78
13/12/15 17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΚΑΟΚ Π. 69-55
13/12/15 15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 68-84
13/12/15 17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 69-60
13/12/15 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 82-73
13/12/15 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 69-83
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/12/15 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 68-76
20/12/15 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 66-55
20/12/15 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 70-50
20/12/15 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 55-56
20/12/15 17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 71-69
20/12/15 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 71-59
20/12/15 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 78-76
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/16 17:00 ΜΕΣΟΛΟΓΓΕΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ-ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 80-53
10/01/16 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΚΑΟΚ Π. 57-49
10/01/16 17:00 ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 59-55
10/01/16 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ-ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 69-64
10/01/16 15:00 ΣΧΟΛΙΚΟ Ν.ΦΙΛ. ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ 78-61
10/01/16 17:00 ΣΠΑΡΤΗΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ-ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 39-64
10/01/16 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 71-61
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/16 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 37-63
17/01/16 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟΚ Π.-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 63-62
17/01/16 17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.Μ 57-63
17/01/16 17:00 Α Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 66-70
17/01/16 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 83-70
17/01/16 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 82-68
17/01/16 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 73-56

Βαθμολογία Γ΄ Εθνικής Ανδρών 2015-2016 // 1ος όμιλος

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2015-2016 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τρέχουσα αγωνιστική: 24η

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 44 23 21 2 0 1644 1407 237   0   1   1,168
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ 41 23 18 5 0 1693 1481 212   0   1   1,143
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ. 38 23 15 8 0 1649 1485 164   0   1   1,110
ΚΑΟΚ Π. 37 23 14 9 0 1553 1428 125   0   1   1,087
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 36 23 13 10 0 1597 1566 31   3   1,014   1,019
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ 36 23 13 10 0 1537 1633 -96   3   0,985   0,941
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 35 22 13 9 0 1581 1458 123   3   1,169   1,084
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 35 23 12 11 0 1543 1519 24   3   0,855   1,015
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 33 22 11 11 0 1607 1629 -22   0   1   0,986
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 32 23 9 14 0 1516 1594 -78   0   1   0,951
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 31 23 8 15 0 1610 1697 -87   2   1   0,948
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ 31 23 8 15 0 1537 1594 -57   1   1   0,964
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 26 23 3 20 0 1379 1692 -313   0   1   0,815
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 25 23 2 21 0 1383 1646 -263   0   1   0,840


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

TOP